Algab pooltevahetus Lääne-Virumaal

04
jaan
Autor: katrinuu

Viimatisel Lääne-Virumaa MTÜ-de ümarlaual (19.12.2011) tõdesime, et koostöö hakkab sujuma siis, kui läbi isikliku kogemuse on tekkinud mõistmine teise sektori töö iseloomust ja omapärast. Seepärast kutsume kodanikeühenduste esindajaid üheks päevaks veebruaris vahetama pooli kolleegiga avalikus sektoris või ärisektoris või vastupidi!

Töövarjupäev "Pooltevahetus Lääne-Virumaal" viiakse läbi EMSL "Pooltevahetuse" projekti eeskujul, et laiendada selle meetodi kasutust meie maakonnas. Pooltevahetust Lääne-Virumaal viiakse läbi projekti Lääne-Virumaa kodanikeühenduste võrgustiku loomine ja arendamine“ raames. Projekti juhib MTÜ Rakvere Lastekaitse Ühing ning rahastab Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

 

Pooltevahetus Lääne-Virumaal toimub 6.-10. veebruaril 2012.

Täpsem info ja registreerimine projekti kodulehel: http://mtyvorgustik.edicypages.com/pooltevahetus

 

Registreerimise tähtaeg on 25. jaanuar 2012.

 

Kutsu päevaks või pooleks oma töid ja tegemisi uudistama ning endaga kaasa mõtlema kolleeg teisest sektorist või osale ise töövarjuna, et sinu valdkonnas mujal tehtavast-toimuvast paremat aimu saada! Pooltevahetuse käigus viiakse ametnikud või ärisektori esindajad kokku kodanikeühenduste eestvedajatega. Näiteks võib mittetulundusühingu esindaja minna üheks päevaks tutvuma avaliku sektori esindaja töödega ja/või vastupidi. Samuti võib mittetulundusühingu esindaja minna tutvuma ärisektori esindaja töödega ja/või vastupidi.

 

EMSL korraldatud projektis osaleja on öelnud nii: “Pooltevahetus on hea ettekääne oma peamist kriitikaobjekti paremini tundma õppida, ühiseid huve kaardistada ning selle põhjal koostöö poole liikuda”.

 

Julgustame teineteisele tere ütlema erinevates sektorites tegutsevaid inimesi ja soovitame töövarjupäeval kõigil korraks üle piiri minna. Töövarjupäeval saad näha avaliku sektori või ärisektori kolleegide igapäevatöö köögipoolt, saad tutvustada oma organisatsiooni tegemisi ja plaane huvitatud sektori kolleegile ja saate koos mõtiskleda, kas oleks võimalik midagi vastastikku kasulikku ehk ka ühiselt ette võtta.

 

Põnevate kohtumisteni

 

Katrin Uudeküll

projektijuht

Rakvere Lastekaitse Ühing MTÜ

Tel 55991699, katrinuu@gmail.com

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi   
E-mail   
Kommenteeri   
Sisesta