VTA

Vabatahtliku Tegevuse Arenduskeskus

Loe põhjalikumalt kodulehelt: http://www.vabatahtlikud.ee/vta/

 

Missioon
Vabatahtliku Tegevuse Arenduskeskus loob ühendustele parimad võimalused vabatahtlike kaasamiseks.  
 
Visioon
Töötame selle nimel, et tulevikus on vabatahtlik tegevus Eestis igapäevane ja normaalne osa inimeste elust, organisatsioonid oskavad vabatahtlikke hästi kaasata ja juhtida ning ühiskond tunnustab, väärtustab ja toetab vabatahtlikku tegevust.

Väärtused

  1. Vabatahtlikkus. Meid ajendab tegutsema soov maailma paremaks muuta. Vabatahtlikud kui aktiivsed kodanikud panevad meil silmad särama – leiame, et igaüks vastutab maailmas toimuva eest ning me kõik saame midagi ära teha. Oleme ka ise head kodanikud, kes tunnevad huvi ühsikonnas toimuva vastu. Ideaalis on meie töö rohkem elustiil kui kohustus.
  2. Koostöö. Üheskoos saab rohkem ära teha ning on võimalik paremaid tulemusi saavutada. Meil valitseb avatud, arvestav ja toetav õhkkond. Ammutame üksteiselt ja oma partneritelt inspiratsiooni ja innustust, anname tagasisidet ja tunnustame.
  3. Lahenduste leidmine. Oleme oma tegevustes loovad ja paindlikud, sest valmis lahendusi pole olemas ning maailm milles askeldame, on mitmekesine ning pidevalt muutuv ja arenev. Otsime ja katsetame, hindame tulemusi, õpime vigadest, võtame õnnestumised kaasa ja läheme nendega edasi.
  4. Areng. Tunneme oma valdkonda hästi ning õpime seda järjest paremini tundma, oleme uudishimulikud ja hoiame ennast uuega kursis, teeme uusi asju ja teeme asju uut moodi, otsides seeläbi nii lahendusi kui ka eneseteostust.